Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 07.09.2021 20:59:42
Dobrý den, jsem v 22tt těhotenství. Bohužel synovi (2roky) se přihodil úraz hlavy a já musela asistovat u rentgenu, přičemž jsem ho držela na klíně a mu dělali rtg hlavy, která byla ve výši mého hrudníku. Měla jsem na sobě ochranou vestu. Chci se zeptat zda to mohlo ohrozit plod? Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobry den, přítomnost při vyšetření s použitím zástěry neohrozí vývoj plodu.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)