Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 25.08.2021 13:00:43
Dobrý den, chtela bych se zeptat zda je vhodné hned po mamografii plánovat (snažit se o) otehotnení. Byla jsem na mamografu tesně po menstruaci, takže před ovulaci. Může RTG ovlivnit DNA ve vajíčku? a jak dlouho počkat s případným nechráneným stykem? Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

není důvod plánované těhotenství odkladát z důvodu mamografického vyšetření.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)