Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 16.07.2021 07:23:55
Dobrý den, snažíme se s manželem o dítě,ktere však nepřicházelo a tak jsme se prestaly intenzivně snažit a dát tomu trošku pauzu , 16.7. Jsem absolvovala rtg krční páteře (3 snímky bez ochranných pomůcek ) 19.7. Má přijít ms, ale od 14.7. Mě bolí podbrisek a pálí žáha stejně jako u prvního těhotenství. Je nejaka šance že v případě těhotenství je plod ohrožen? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

absolvování vyšetření není pro zárodek nebezpečné.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)