Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT v těhotenství 06.07.2021 11:13:55
Dobrý deň, moja 5 ročná vnučka bola na CT vyšetrení hrudníka s kontrastnou látkou - má TGA - D. Bola s ňou vo vnútri aj mamička, aby ju ukľudňovala. Mala na sebe ochrannú vestu, ale ruku jej hladkala, aby neplakala. Asi 2 týždne po vyšetrení, keď zistila, že menštruácia mešká, tehotenský test mala pozitívny. Je veľmi nešťastná, po 4 rokoch sa im to podarilo, prosím o Váš názor, či CT vyšetrenie mohlo poškodiť plod. Ďakujem za odpoveď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Přítomnost při vyšetření nemohla mít negativní vliv na vývoj zárodku.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)