Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 05.04.2021 22:41:08
Dobrý večer, dnes jsem byla s přítelem na RTG vyšetření, kdy jsem na něj čekala v čekárně před RTG vyšetřovnou. Chtěla bych se zeptat, jestli hrozí nějaké riziko, nebo nebezpečí pro plod ze záření při zhotovování RTG, když jsem seděla v čekárně. Byly dělány 2 snímky. Jsem 32tt.Diky moc za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

přítomnost v čekárně před RTG vyšetřovnou není pro miminko rizikové.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)