Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rentgen v těhotenství 09.03.2021 02:57:41
Dobrý den, jsem v 17tt. Pro bolest zubů mi byl udělaný 3x malý rentgen zubů
Dostala jsem vestu, bohužel až po ozáření přišla zubařka na to, že je obráceně, takže jsem měla přes bříško jen úzký proužek ochranné vesty (ochrana byla pouze na středu břicha, nikoli přes celé bříško. Mám se obávat zdravotních komplikací u miminka? Děkuji moc za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rtg zubů v 17 týdnu těhotenství nezpůsobí zdravotní komplikace u miminka, a to ani kdybyste vestu neměla.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)