Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 08.01.2019 07:58:22
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ,, zatim,, dle tehotenského testu jsem tehotná, lékařská prohlídka je v dohledné době, ale byla jsem před pár ny na vyšetření CT břicha jako zdrav.doprovod. Jsou nějaká rizika,ikdyž jsem byla v jiné místnosti? Následně po výkonu jsem samozřejmě s pacientem jela na oddělení. Děkuji
(Vložil(a): Eva Horáková)
Dobrý den,

doprovod pacienta na CT vyšetření neznamená žádná rizika pro nenarozené miminko.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)