Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG, CT 27.07.2017 08:21:53
Dobrý den,je mi 30 let, v květnu tohoto roku jsem kvůli úrazu - pádu podstoupila RTG kostrče,kde se zjistila nedislokovaná zlomenina. Kvůli kontrole procesu hojení se RTG opakoval ještě jednou. V únoru tohoto roku jsem zase z důvodu opakujících se atak močových infekcí absolvovala CT vylučovací urografii s kontrastní látkou.Mám z toho dost velké obavy zda tato vyšetření nemohli poškodit vajíčka ? O miminko se s manželem teprve snažíme. Děkuji za Vaší odpověď.
(Vložil(a): L.V.)
Dobrý den, RTG kostrče, CT vylučovací urografii s kontrastní látkou v žádném případě nemůže poškodit vajíčka.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)