Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 16.03.2017 16:25:07
Dobrý den,dnes jsem podstoupila kořenový opich bederní plotenky, která se dělá pod CT vyšetřením. Poslední MS byla 16.2 takže bych měla být cca 4 týdny těhotná. Jak velká je pravděpodobnost ohrožení plodů? Mám docela dost velký strach.Dekuji za odpověď..
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, poškození zárodku, resp. plodu nehrozí.

(Za SÚJB: sekce radiační ochrany)