Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 17.08.2016 14:50:45
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, 26.7. jsem mela poslední menstruaci. Dnes jsem podstoupila Rtg patere jak ve stoje tak v leze celkem me "fotili" vice nez 4x. Uz rok se pokousime o miminko a bojim
se kdyby to ted vyslo jestli bych musela na
potrat :-( Moc dekuji za odpověď
(Vložil(a): Jolana Preislerová)
Dobrý den,

4 snímky rtg páteře nejsou v žádném případě indikací k přerušení těhotenství. Nemusíte mít obavy o zdárný průběh vývoje těhotenství a zdraví miminka.


(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)