Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 21.01.2016 11:53:33
Dobry den,jiz jednou jsem Vam zasilala dotaz a moc dekuji za odpoved.Jeste bych se Vas chtela zeptat,doprovazim pacienty i na ct,nekdy musim pacientovi dopomoci primo na vysetrovaci pult pred a i po vysetreni po dobu ct snimkovani jsem bud za sklem s rtg pracovniky,nebo za dvermi.Prosim jeste o odpoved zda mi nehrozi nejake nebezpeci ozareni,po prejimani pacienta z vyset.luzka ,zda se po dokonceni ct nenachazi zbytkove zareni.Moc Vam dekuji za odpoved.Vazim si vasi prace, hezky den
(Vložil(a): Hruba.renata@email.cz)
Dobrý den,

po CT vyšetření se v "ozařovně" žádné záření nenachází.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)