Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 07.12.2015 07:47:47
DOBRÝ DEN.
DĚKUJU ZA VŠECHNY NASTÁVAJÍCÍ MAMINKY, ŽE TU PRO NÁS JSTE. TAKY JSEM AUTORKOU NĚKOLIKA DOTAZŮ OHLEDNĚ OZÁŘENÍ V TĚHOTENSTVÍ - KDY JSEM BYLA ŠÍLENÁ STRACHY.TEĎ TU DRŽÍM NA KLÍNĚ KRÁSNOU, ZDRAVOU HOLČIČKU.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

těší nás, že naše stránky byly pro Vás přínosné, že naše práce je smysluplná. Přejeme mnoho radosti z vaší holčičky - kdykoliv se ptejte, jsme tu pro vás.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)