Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 24.11.2015 17:14:15
Dobrý den, prosím Vás o vyjádření k dnešní situaci. Doprovázela jsem svoji matku na rentgen kolene. Z místnosti jsem odešla na chodbu, sestra za mnou všaknedovrela ddveře. Mezera cca 5 cm. Po provedení snímku přišel lékař a velice se zlobil, že jsou po otevřené dveře. Chci se zeptat, zda hrozí ohrožení plodu. Jsem 7tt.Predem děkuji za odpoved a přeji pěkný den
(Vložil(a): Alena )
Dobrý den,

ohrožení plodu je vyloučeno.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)