Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 19.10.2015 09:21:17
Dobrý den, procházím zde dotazy a odpovědi,a bych Vás nemusela obtěžovat dalšími dotazy na podobné otázky, ale přesto Vás požádám o radu. V pondělí 12.10. jsem byla na kontrolním RTG (po roce) plic a bronchoskopii a dnes 19.10. na OPG zubů. Těhotná prozatím nejsem, ale chtěla bych otěhotnět. Je třeba dodržet nějaký časový odstup po absolvování těchto vyšetření? Mockrát Vám děkuji.
(Vložil(a): Helena Ziková)
Dobrý den,

po absolvování rtg vyšetření není třeba dodržovat žádný časový odstup.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)