Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 26.02.2015 11:02:38
DOBRÝ DEN. PROSÍM VÁS, PRAVIDLO VŠE NEBO NIC PLATÍ JAK PÍŠETE DO 3 TÝDNŮ (A TO VČETNĚ- TJ.21 DNÍ OD OPLODNĚNÍ NEBO 14 DNÍ)? DĚKUJEME
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den, "stáří" gravidity je uváděno v týdnech od poslední menstruace. Pokud proběhla ovulace 14.-21. den od počátku menstruace, pak v době oplození je žena již ve 2.- 3. týdnu. "Vše nebo nic" platí do 3. týdnu po oplození.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)