Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: RTG a CT v těhotenství 23.07.2014 22:53:57
Dobrý den. ve 14 tt jsem prodělala RTG jednoho zubu, přímo na křesle, ale neuvědomila jsem si, že mám lékaře upozornit, že jsem těhotná, neměla jsem žádnou ochranou pomůcku, může to mít vliv na plod. Děkuji Radka
(Vložil(a): Radka )
Dávka záření z rtg snímku zubu je z hlediska ohrožení plodu naprosto nevýznamná. Nemusíte mít obavy, ani když nebyla použita ochranná stínící zástěra.
(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)