Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: rtg a ct v těhotenství 01.05.2014 21:47:14
Dobrý den, musela jsem malého syna silne držet při iriografii a pak kontrolním snímku, zasteru jsem měla, pravděpodobně jsem byla 6-10 dnů od ovulace, v nemocnici jsem to hlásila, ale nikdo nedokázal divoce
Bojujícího syna udržet a sestry mě nechtěly zastoupit, asistent mě naopak na toto vyšetření nechtěl, ale vyšetření se nepovedlo,pak jsem si udělala test a byl negativní, tak jsem šla do opakovaného vyšetření, druhy den byl test lehce pozitivní, řekněte mi prosím, jaké je u iriografie riziko se zástěrkou při držení syna, děkuji


(Vložil(a): mag)
Ochranné pomůcky, ve vašem případě zástěra, slouží právě k zakrytí potenciálně citlivých částí těla. Tedy vajíčko nebylo přímo ozářeno.
(Za SÚJB: sujb)