Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 17.09.2013 11:20:41
Dakujem za odpoved. Da sa prosim toto cislo preniest na vyjadrenie v milisievertoch napriklad (mSv)? Pre porovnanie napriklad davky z prirodneho oziarenia ?
(Vložil(a): Marek)
V rubrice radiační ochrana můžete najít tabulku přibližného porovnání typické efektivní dávky z různých rtg, t.j. i bederní páteře) s dávkou z přírodního pozadí.
(Za SÚJB: sujb)