Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rentgeny 10.05.2013 00:02:08
Dobrý den,chtěl bych se zeptat jestli mám nějakou šanci mit nemoc z rentgenů,je mi 17 let a zatim jsem byl na rentgenu bederní páteře,kotniku,a nedávno travici soustavy(břicha),mám strach abych nemněl do budoucna následky,jestli to třeba nezpůsobí neplodnost.děkuji za odpověd
(Vložil(a): Anonym)
O svou plodnost se obávat nemusíte.
(Za SÚJB: sujb)