Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: caste rentgenovani 17.04.2013 09:14:32
Dobrý den, v 2 týdnu těhotenství o kterém jsem nevěděla, jsem byla na rentgenu s kolenem, nebyla jsem nijak chráněna je toto nebezpečné? Nebo jsou mé obavy zbytečné? Dále jsem objednána na magnetickou resonanci, kdy je bezpečné ji absolvovat?
(Vložil(a): Romana)
Z hlediska stadia těhotenství rtg nebezpečný není. Absolvování Vhodnost vyšetření MRI konzultujte s lékařem, z hlediska SÚJB dozoru nepodléhá - není zdrojem ionizujícího záření. SÚJB rovněž nemůže doporučovat vyšetření.
(Za SÚJB: sujb)