Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: caste rentgenovani 01.02.2013 10:54:44
Děkuji za odpověď, ale bohužel na rtg pracovišti nebyli sdílní, pouze mi řekli, že dávka by měla být bezpečná. Dle Vašich zkušeností bylo by možné alespoň orientačně odhadnout dávku záření? Děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Typické hodnoty dávkového příkonu, včetně hodnocení rizika, najdete v tabulce v článku rubriky Radiační ochrana / Zajímavosti z praxe radiační ochrany - Používání rentgenů - lékařské ozáření.
(Za SÚJB: sujb)