Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

rentgen dutin 15.01.2013 16:49:32
Dobrý den, byla jsem na rtg. VDN kvůli bolestem v oblasti čela. Dělali mi 2 snímky. Žádnou ochranu proti záření jsem nedostala s tím, že záření jde pouze na oblast hlavy. Chtěla jsem se zeptat, zda je i při tomto rtg. nutná ochrana či nikoliv. Děkuji za odpověď
(Vložil(a): Mirka Červená)
Pracoviště postupovalo v souladu s předpisy.
(Za SÚJB: sujb)