Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT malé pánve 31.05.2012 13:15:49
dobrý den, mým gynekologem mi bylo nordinováno CT vyšetření malé pánve. V budoucnu plánuji mít děti a proto bych se chtěla zeptat, zda CT malé pánve může mít vliv na případné budoucí otěhotnění. Děkuji
(Vložil(a): Michaela Klugerová)
Není důvod se obávat vlivu CT na budoucí otěhotnění. Podrobnější informace najdete v našem článku v rubrice radiační ochrana.
(Za SÚJB: sujb)