Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

caste rentgenovani 22.01.2012 02:25:49
Dobry den.
22. ledna 2011 jsem musela jit na rengen plic. Planujeme dite (uz rok) a chci se zeptat od ktereho dne muzeme zacit s pripravou detatka. Asi prehanim, ale chci mit jasno. ddkuji tana
(Vložil(a): Tana Milerova)
S "přípravou" dítěte můžete začít podle svého uvážení a zdravotníhom stavu. RTG nemá na početí vliv. Pokud se chcete dozvědět více informací problematice rtg ve vztahu ke graviditě, doporučujem rubriku radiační ochrana/ Zajímavosti z praxe radiační ochrany.
(Za SÚJB: sujb)