Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

dotaz na angiografii u ročního dítěte 29.03.2010 08:48:09
Přeji krásné pondělí,

v pátek jsem psala na Váš web dotaz ohledně angiografie mé dcerky. Nejprve se objevila odpověď, že si mám podat oficiální žádost se jménem a adresou, a když jsem tak učinila, znovu jsem přeposlala dotaz i se jménem a e-mailem, nic se nestalo. Jelikož reakce na první mail byla velice rychlá, obávám se, jestli jsem něco neudělala špatně. Omlouvám se za případné nepříjemnosti a ještě jednou děkuji za odpověď na můj předchozí dotaz ohledně angiografie.

Děkuji
Mgr. Klára Fišerová
(Vložil(a): Klára Fišerová)
Vážená paní. Odpověď na dotaz jste nemohla dostat přímo, protože jste nezadala svůj mail. Naprosto chápeme vaši starost matky o malé dítě. Proto jsme vám dopručili napsat žádost písemně v souladu se zákonem. Váš popis situace je velmi osobní a jeho celé zveřejnění by patrně nebylo ku prospěchu vás ani veřejnosti.
Prosíme pochopte, že i my máme nějaká omezení. Mimo jiné také další povinnosti. Proto je hned v úvodu konference upozornění, že potřebujeme čas na zpracování odpovědi.

(Za SÚJB: sujb)