Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 08.02.2023 12:03:06
Dobrý den, za poslední dva měsíce jsem absolvovala 2xrentgen pánve, 1xkrcni páteře, 1x plic srdce 1xchodidlo, magnetickou rezonanci břicha a dnes ct hlavy obe bez kontrastní látky.v posledním roce ještě 2x rtg zubu. Muže mi zareni z tolika rtg a ct v krátké době nejk uskodit? Aktuálně kojim a plánují další těhotenství. Měl by se mezi otehotnenim a vysetrenimi delat nějaký odstup?
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

záření z provedených rtg a CT vyšetření vám nemůže uškodit. Není nutné dodržovat odstup mezi otěhotněnim a vyšetřeními.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)