Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Časté rentgenování 09.01.2023 10:12:39
Dobrý deň, zaujíma ma ešte jedna, posledná vec.
Ak mi našli neohraničené ložisko na prsníku - tkzv nezhubný nádor a neskôr mi robili viacero rontgenov pluc, môže to nejakym spôsobom zaktívnit ten nador alebo ho pozitivne ci negativne ovplyvnit? Alebo všetko zostame v nezmenenej faze, ďakujem pekne.
(Vložil(a): anonym)
Dobrý den,

dávka z RTG plic je velmi nízká, neovlivní nález v prsu.


(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)