Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Rtg kycle 19.09.2022 15:12:48
Dobrý den , mám dotaz v roce 2021 jsem měla záněty v několika zubech a podstoupila jsem během půl roku min. 12-14 rengenování zubů a 2x rengen kotníku . Tento rok již 2x rengen koleno , 2x loket , 1x CT hlavy , MRkolene , teď mě čeká rengen kyčle , mamograf , je možné , že mi důsledkem tak častého rengenování vypadalo spoustu vlasů ? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

dávky, které souvisí s diagnostickými rtg vyšetřeními (a to i často se opakujícími), nemohou způsobit takové projevy, jakými je vypadávání vlasů.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)