Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 07.09.2022 06:59:48
Dobrý den, v pátek jsem měla úraz a dělali mi rtg kotníku. Včera jsem skrz sádru upadla na schodech a na pohotovosti mi dělalo rtg celé páteře + kyčlí, což je nějakých 8 snímků. Večer mě bolela hlava a bylo nevolno + jsem neměla chuť k jídlu. Chci se zeptat může to být nějaký projev nemoci z ozáření? Nebo spíše hlavu a nevolnost můžu považovat, že je od zaseklé krční páteře? Děkuji moc.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

příznaky, které popisujete, nemohly být vyvolány diagnostickým rentgenováním, které jste absolvovala.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)