Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 04.05.2022 16:28:33
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Syn, dva roky, si zlomil před měsícem ruku. Vzhledem ke komplikacím chodíme pravidelně na rentgenování, většinou dva až tři snímky za návštěvu. Vždy chodím s ním, zástěru dali mně dvakrát, synovi jednou, jinak to nikdo neřeší, pospíchají. Zhruba po patnácti snímcích v průběhu dvou týdnů mě od té doby pokaždé po snímkování bolí hlava, vždy to začne okamžikem ozáření, do půl hodiny to přejde. Je mi i lehce nevolno. Čeká nás ještě určitě osm snímku, možná víc. Měla bych to hlásit, až tam zase půjdeme?
Moc Vám děkuji za Váš čas
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

bolesti hlavy ani nevolnost nemohou mít souvislost s Vaší přítomností při rentgenovém vyšetřením ruky vašeho syna.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)