Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Mamograf 15.01.2022 20:32:59
Dobrý den, prosím o radu. Mám podstoupit vyšetření prsou na mamografu po 22 měsících od předchozího mamografu. Nemůže být toto vyšetření pro mě po této době škodlivé? Předem moc děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte mít obavy, vyšetření není po takové době pro Vás škodlivé. Předpokládáme, že se jedná se o vyšetření indikované lékařem.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)