Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 16.12.2021 18:29:39
Dobrý den, bol som na rtg zubov mala zahryzova snimka 3x4 cm.. problem je v tom, že mám kožné problémy na tváry (rosacea) a po zubnom rtg som spozoroval zhoršenie stavu (začervenanie a palenie na lícach).. mohlo žiarenie spôsobiť poškodenie oslabenej pokožky kedže ide o miesto v blízkosti zubov ? Dokáže sa pokožka zregenerovať? Odpoveď poprosím zaslať na email..Ďakujem za odpoveď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rtg zubů nemůže způsobil kožní problémy, které popisujete.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)