Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

RTG na ortodoncii 09.12.2021 16:19:06
Dobrý den, mám na vás dotaz, absolvovala jsem konzultace u tří ortodontických klinik, přičemž každá mi dělala RTG (takový ten, kdy skousnete destičku a následně se kolem vás otočí RTG o 360 stupnů - kolem celé hlavy). Mám strach z absolvovaného záření, vzhledem k tomu, že již 3x během jednoho roku jsem toto absolvovala.. Jak moc mě to ohrozilo? Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemusíte mích strach. Tři zubní snímky v ortodontických klinikách absolvované během jednoho roku neohrozí Vaše zdraví.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)