Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Stehy s leukoplastom pri RTG 05.05.2021 09:36:55
A nemohol ten leukoplast a stehy absorbovat ziarenie a potom to ziarenie 12 hodin vyzarovat dalej do mojej pokozky a tela? Lebo viem ze existuju aj leukoplasty co neabsorbuju rtg ziarenie a preto sa nemusia z pokozky pri rtg odstranovat. Neabsorbovalo moje telo vdaka leukoplastu viac ziarenia ako keby som ho nemala?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

leukoplast, ani stehy, neabsorbují více záření. Zarudnutí pokožky nesouvisí s provedeným rtg vyšetřením.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)