Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Rtg a pet/ct 19.04.2021 21:46:54
Dobry den, behem posledniho roku jsem mela 12rtg snimku patere a kycli,vc.dynamickych snimku LS patere a k tomu Pet/Ct LS patere. Prosim,neni to jiz moc? Ortoped bude chtit dale rtg kolen a neurolozka nejspis i krcni pater,ktera me take boli. Nevim,jak se tomu vyhnout a pritom ziskat spravnou diagnozu. Prijde mi to uz presprilis.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

do indikací SÚJB nemá kompetence zasahovat.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)