Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Re: Časté rentgenování 12.04.2021 19:04:49
Dobry den. Dnes mi robili RTG hrudnika pri preventivnej prehliadke ajked som mala robene v lete ale dnes som mala + aj rtg C+ Th+ LS chrbtice . Bola som sokovana ze ma rengenovali asi tak 8x alebo 9x lebo este 2x sa stalo ze to aj opakoval lebo sa snimka neukazala. Mam z toho obavy. To cele naraz mi robili .
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

nemáme informace, jaký byl důvod prováděného rentgenování. Obecně ale platí, že u diagnostických snímků není třeba se obávat zdravotních problémů.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)