Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 06.04.2021 13:54:08
Dobry den, mám za sebou rentgen bricha,na to za mesic rentgen ls patere plus rentgen spodni pater z boku, ted me posilaji na ct bricha a male panve s kontrastni latkou, vse tedy behem 3 mesicu, nebude to uz velka davka u takhle velkych ploch?
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

předpokládám, že všechna vyšetření byla zdůvodněna Vašimi zdravotními problémy a nelze bez nich zdravotní stav vyřešit. SÚJB indikaci nezpochybňuje.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)