Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

CT vyšetření 22.03.2021 17:37:08
Dobrý den,
dne 25.3. 21 mám absolvovat CT hrudníku (nález na plících) a cca za měsíc v jiném lékařském zařízení CT břicha a malé pánve. Prosím o odpověď, zda s ohledem na škodlivost záření, by bylo možné provést pouze jedno CT vyšetření a z něho vyhodnocení obou částí těla.
Děkuji za odpověď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

do indikace, tedy i do zvolené oblasti vyšetření nemůže SÚJB zasahovat. To je věcí lékaře, který Vás na vyšetření posílá, svoje obavy a požadavek mu prosím sdělte.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)