Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 04.11.2020 22:37:53
Dobrý den, chystám se na rentgen všech zubů a tak se chci zeptat, zda po takovém vyšetření z člověka něco vyzařuje? Mám malé děťátko a nevím, zda s ním mohu jít do dlouhotrvající těsné blízkosti ihned po rtg? Případně po jak dlouhé době jsem pro miminko "bezpečná"?
Děkuji
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

po rentgenu všech zubů z člověka nic nevyzařuje, není radioaktivní. Můžete ihned po rtg být v jeho těsné blízkosti.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)