Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 23.03.2020 22:17:09
Dobry den po operaci chron.zanetu zlucniku mi jsem byl v dobe hospitalizace na CT bricha a plic jelikoz jsem mel krvaceni dovnitr total DLP-1207,7mGy/cm a po mesici na kontrolnim CT bricha.Neni to moc kratky interval a muzu mit nejake nasledky s ozareni. Dekuji za odp. Rezler
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Kontrolní provedení CT vyšetření je řádně indikováno. Zdravotní následky ze záření nehrozí.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)