Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 03.10.2019 14:15:02
Dobrý den, během 4 let sem abooval 2 ct břicha a kontrastem z důvodu neprestavajich bolest břicha (bez nálezu) mám tedy dotaz jak to může ovlivnit tělo dekuju za odpověď
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Vaše ozáření (během 4 let 2 x CT břicha z důvodu přetrvávajících bolestí břicha) bylo zdůvodněno, nebude mít negativní vliv na váš zdravotní stav.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)