Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 09.02.2019 13:47:13
Dobry den,
chcem sa prisim spytat ci sa mozem obavat.V priebehu roka som bola rontgenovana viac krat.V aprili robtgen zubov,v auguste jeden zub, a potom opat zuby,potom v septembri prinosove dutiny a v decembri opet zuby.Trochu lutujem ze som sa daka oziarit.Rontgenovanie zubov suviselo s tahanim zubov osmiciek a potom este so zapalmi pod zubami.Mam sa obavat oziarenia moze mi to sposobit vazne onemocnenie?Pripadne leukemiu?Popri tom som uzivala kortikoidny sprej do nosa na upravu sliznice.Pripadne v buducnosti mozem mat problem ze moje deti by mohli mat rastep napriklad?A este mam v zuboch ciernu amalgamovu vypln (blomby) este z cias ked som bola mala.Mam velke obavy.Dakujem za odpoved
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

rentgenování, které jste absolvovala nemůže způsobit vrozené vady (např. rozštěp) Vašemu dítěti, ani Vám leukémii.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)