Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 24.12.2018 07:08:45
Dobrý den, můj 15ti letý syn utrpěl zlomeninu nohy v kotníku. Z důvodu komplikací této zlomeniny mu byl v průběhu 4 týdnů proveden 6x RTG ( vždy přímý i šikmý snímek ) a 1x CT vyšetření poškozeného kotníku. Na RTG mu byla ochraná pomůcka přiložena pouze do klína. Před dvěma měsíci absolvoval ještě RTG zubů. Syn se navíc léčí na endokrinologii s onemocněním štítné žlázy. Mohla mu tato vyšetření nějak ublížit? Předem mnohokrát děkuji za odpověď, jsem z celé situace už hrozně vystresovaná. Nováková.
(Vložil(a): Nováková)
Dobrý den,

rtg snímkování z důvodu zlomeniny nohy v kotníku, i opakované, nemohou synovi ublížit.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)