Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 28.11.2018 14:21:42
Dobrý den, mám se obávat rakoviny?2011 ct koronarografie s kontrastem,2014 ct břicha,2015 ct plic,2018 ct břicha s kontrastem.Nyní mám absolvovat CT ledvin?Je mi 43 let.Mezi tím snímek s+p, kolen,pat,krční páteře, ramene a zubů a MR/PET
(Vložil(a): Petra Kašáková)
Dobrý den,

zcela se vyvarovat rakovině nelze, neboť je řada faktorů, které ji mohou způsobit. Nemyslím si ale, že radiodiagnostická vyšetření, které člověk za život absolvuje, by měly vést k obávám z rakoviny.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)