Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 24.08.2018 18:33:42
Dobry den.absolvovala som RTG zápästia (boli robené 4 snímky) pričom som mala ruku položenú na stole a sedela som vedľa neho. Ako ochrana mi bola poskytnutá zástera od pása dole.Chcem sa opýtať,či odrazené žiarenie nemohlo zasiahnuť nekryté prsia,resp.ci taká dávka nemôže spôsobiť ich rakovinu ak boli zhruba vo výške stola. Ďakujem za odpoveď.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

z rtg zápěstí žádné zdravotní riziko nehrozí.
(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)