Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

škodlivost několika rentgenových vyšetření 28.05.2018 20:07:08
Dobrý den, dnes jsem po pádu absolvovala rentgen lokte (2 snímky), bérce (asi 4 snímky)a dolní části zad (2 snímky), vše bez ochranné zástěry. Je zde prosím nějaké zdravotní riziko s ohledem na množství provedených rentgenů? Moc děkuji. Za posledná rok jsem jednou asistovala v ochranné vestě při vyšetření syna.
(Vložil(a): M. Dvorská)
Dobrý den,

rentgeny, které jste absolvovala se provádějí bez ochranných pomůcek.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)