Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 23.02.2018 17:53:08
Dobry den chtela jsem se zeptat jsem v nejakem ohrozeni kdyz za posledni rok jsem bLa tak cca 13 krat na rentgenu kolik snimku mi. Delali uz si nepamatuji a rok predtim v mladi jsem taky urcite na nejakych byla..dekuji
(Vložil(a): Barbora Č)
Dobrý den,

u častého rentgenování je též důležité vědět o vyšetření jakých částí těla se jednalo. Obecně ale nemůžeme říci, že nejste v ohrožení, pokud jste opakovaně absolvovala rtg snímky.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)