Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 11.04.2017 09:21:34
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je nějak nebezpečný ultrazvuk. Byla jsem loňský rok vícekrát - gyn., echo srdce, 3x kvůli uzlíku ve štítné žláze, 3x sono prsou (kvůli úrazu). Velice děkuji!
(Vložil(a): Petra)
Dobrý den,

na možnost případných negativních účinků ultrazvukových vyšetření se prosím obracejte na Ministerstvo zdravotnictví ČR. SÚJB má v kompetenci pouze zobrazovací metody, které využívají zdroje ionizujícího záření.

(Za SÚJB: Sekce radiační ochrany)