Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 03.04.2016 21:56:48
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda může být záření škodlivé, pokud jsem chodila na rentgeny páteře každý půlrok od 8 let - celkem tedy 12 let.
Také mě trápí to, že jsem se musela trochu nadechnout při rentgenu plic kvůli špatnému upozornění sestry v nemocnici. Můžu mít z toho nějaké problémy teď či v budoucnosti?
Velmi Vám děkuji za odpovědi
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

Vámi popisované diagnostické rentgenové snímky páteře a plic, i když opakované, vám nemohou způsobit zdravotní problémy.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)