Konference

Prostřednictvím konference nám můžete klást otázky k problematice, která se týká naší práce, a vy jste požadovanou informaci na našem serveru nenalezli. Zadané otázky budou zobrazeny až po jejich zaevidování, zhruba jedenkrát za týden. Mějte prosím trpělivost, naši odborníci budou potřebovat čas na zpracování odpovědí. Konference je připravena také pro zadávání doplňujících dotazů k již probíranému tématu. Současně je možné vyžádat odpověď prostřednictvím vámi zadané e-mailové adresy.

Pokud zadáte dotaz jako doplňující k již zadanému (kořenovému), je třeba hledat na něj odpověď otevřením odpovědi na dotaz kořenový. Tímto způsobem se objeví řetězec doplňujících dotazů. Nicméně i na doplňující dotazy dostanete odpověď také na vámi zadaný mail.

Vkládání reakce k vybranému záznamu

Přehrát kód
 

Pozn.: Vyplňení pole Jméno a E-mail není povinné.
- dotazy bez jména budou zařazeny jako Anonymní.

Re: Časté rentgenování 24.10.2015 20:04:25
Dobrý den, chtěla bych se informovat, zda li máme nárok na RTG příplatek a dolzimetre, když pracujeme na operačním sále pod RTG kde jsme zhruba min. 2-krát v týdnu ozářený. Náš zaměstnavatel nám tvrdí, že nemáme nárok na nic. Poprosím Vás o informaci. Předem děkuji.
(Vložil(a): Anonym)
Dobrý den,

bez znalosti konkrétnějších podmínek práce nelze rozhodnout, zda jste správě kategorizováni jako radiační pracovníci A nebo B.

(Za SÚJB: úsek radiační ochrany)